Akcie

Žiadne akciové produkty

Výrobcovia

Reklama

Odber noviniek

Canon CanoScan 9000F mark II

Canon CanoScan 9000F mark II
 • Najvýkonnejší skener filmov, fotografií a dokumentov
 • 9600 x 9600 dpi; 48-bitová hĺbka farieb
 • Rýchle skenovanie dokumentov, filmov a diapozitívov; nulový čas zahrievania
 • Skenovanie do softvéru na úpravu; 7 tlačidiel EZ; FARE
 • Auto Photo Fix II a Auto Document Fix
 • Viac detailov

  NOVINKA


  161,40 € bez DPH
  193,68 € s DPH


  Zdokonalená kvalita, výnimočný detail
  Posuňte sa vpred vo vytváraní vysokokvalitných skenov filmov a fotografií. CCD snímač 9600 x 9600 dpi*, ktorý sa používa v modeli CanoScan 9000F, vám ponúka maximum v kvalite reprodukcie, pričom vytvára obzvlášť detailné obrázky. Sú ideálne pre zväčšovanie a tlač s vysokým rozlíšením, pričom so 48-bitovou hĺbkou farieb zaručujú presnú reprodukciu farieb.

  Skenujte pri vysokej rýchlosti, ušetrite čas
  Dosiahnite nové úrovne vo vykonávaní produktívneho skenovania. Skenujte 35 mm negatívny film rýchlo, a to s rýchlosťou približne 18 sekúnd/snímok (1200 dpi), prípadne skenujte farebnú fotografiu alebo dokument vo formáte A4 s rýchlosťou približne 7 sekúnd (300 dpi). Okamžite začnite skenovať bez čakania, a to vďaka nulovému času nahrievania, pričom súčasne šetrite napájanie.

  Univerzálna manipulácia s filmom
  Vstavaný filmový adaptér bez námahy zvládne všetky vaše potreby skenovania filmov. Skenuje 12 x 35 mm pásy filmov a 4 x montované diapozitívy (pozitívy alebo negatívy) počas jednej činnosti. Tiež podporuje 120 formátový film (max. 6 x 22 cm).

  Automatická korekcia obrazu
  Ľahko obnovte poškrabaný, poškodený, zaprášený a vyblednutý film, a to bez únavného manuálneho retušovania. Jedinečná technológia FARE (Automatické retušovanie a zdokonalenie filmov) úrovne 3 od spoločnosti Canon, ktorá je integrovaná v skeneri, urobí prácu za vás, a to pomocou infračerveného svetla, ktoré vyhľadá fyzické chyby na povrchu filmu. Technológia QARE úrovne 3 automaticky obnoví poškodené fotografické výtlačky.

  Skutočná jednoduchosť používania
  Vychutnajte si jednoduchú prevádzku, a to aj pri najkomplexnejších funkciách. 7 tlačidiel EZ vám poskytne okamžitý prístup k automatickému skenovaniu, kopírovaniu, zasielaniu e-mailom a k vytváraniu viacstranových súborov vo formáte PDF. Tlačidlo „Auto-Scan“ rozpozná fotografiu, dokument a film a poskytne vhodné nastavenia pre skenovanie a ukladanie. Softvér Auto Photo Fix II a Auto Document Fix optimalizuje výstup a kvalitu konečných obrázkov alebo dokumentov. Vstavaný sieťový adaptér zaisťuje väčšiu kompaktnosť zariadenia a obmedzuje neporiadok na pracovnom stole.

  Vrátane vysokohodnotného inteligentného softvéru
  Výkonný softvér SilverFast SE, Adobe Photoshop Elements a ArcSoft PhotoStudio sa dodáva pribalený k zariadeniu, vďaka čomu dosiahnete maximum zo svojich skenov. Bez problémov spravujte naskenované súbory pomocou softvéru MP Navigator EX od spoločnosti Canon. Konvertujte dokumenty na prehľadávateľné súbory vo formáte PDF, ktoré sú doplnené o ochranu heslom na ochránenie dôverných informácií. Ďalšou neoceniteľnou softvérovou funkciou je asistencia zošívania, ktorá vám umožní skenovať stránky vo formáte A3, a to tak, že bezproblémovo zošije dokopy dva skeny vo formáte A4.


  © 2010 Kontura Slovakia s.r.o.