Akcie

Žiadne akciové produkty

Výrobcovia

Reklama

Odber noviniek

Canon imageFORMULA DR-X10C (A4)

Canon imageFORMULA DR-X10C (A4)
 • Vysokorýchlostné farebné skenovanie – 100 str./min. pri rozlíšení 200 a 300 dpi
 • Prvotriedna kvalita obrazu – optické rozlíšenie 600 dpi
 • Spoľahlivé podávanie
 • Vysoká produktivita
 • Bezprašné skenovanie
 • Vysoká odolnosť – približne 60 000 sken/den
 • Viac detailov  Cenová ponuka na vyžiadanie

  Vlastnosti

   

  • Viacero inovačných funkcií
   
  Ďalšie informácie
   

  Či potrebujete vylepšiť skenovanie vo vašej kancelárii, alebo poskytovať služby na najvyššej úrovni v skenovacom stredisku, skener DR-X10C je navrhnutý tak, aby splnil vaše požiadavky. Môžete sa tešiť na rýchlosť, ktorá si hravo poradí so všetkými termínmi, zaručenú spoľahlivosť a skenovanie v najvyššej kvalite, a to vždy znovu a znovu.

  Vysoká produktivita
  Bez ohľadu na to, čo potrebujete naskenovať, skener DR-X10C je skonštruovaný tak, aby úlohy spracoval čo najefektívnejšie. To znamená, že skener DR-X10C je skener formátu A3 schopný zvládnuť 100 strán za minútu – čiernobielo, v odtieňoch sivej alebo farebne. Okrem toho sa pri rozlíšení 300 dpi neznižuje rýchlosť skenovania oproti rozlíšeniu 200 dpi a pri skenovaní na šírku môžete dosiahnuť neuveriteľnú rýchlosť 128 strán za minútu (A4). Celkovú rýchlosť spracovania môžete ďalej zvýšiť pomocou funkcií ako automatická detekcia farieb, rozpoznávanie orientácie textu a preskakovanie prázdnych strán.

  Dôraz na obraz
  Ak je prvoradá kvalita obrazu, skener DR-X10C vyniká vďaka optickému rozlíšeniu 600 dpi a početným funkciám na vylepšenie obrazu. Funkcie ako Vylepšenie textu (Text Enhancement), Zabránenie prerážaniu (Prevent Bleed Through), Odstránenie efektu moaré (Moiré Removal) a Strata farby (Colour Drop Out) zaručujú lepšiu čitateľnosť naskenovaných dokumentov. Na zabránenie usadzovaniu prachu a znehodnocovaniu obrazu používa skener DR-X10C špeciálne ventilátory a špeciálnu stieraciu lištu, ktorá čistí predlohové sklo po každom naskenovanom dokumente. Tento bezprašný skenovací systém si zachováva prvotriednu kvalitu obrazu, znižuje množstvo času strateného pri čistení a zvyšuje celkovú produktivitu. Skener DR-X10C je tiež vybavený špecializovaným snímačom na presnú detekciu veľkosti strany a korekciu zošikmenia.

  Povestná spoľahlivosť
  Aktívne riadenie oddeľovacieho krútiaceho momentu umožňuje spoľahlivé podávanie a oddeľovanie širokej škály médií, keďže krútiaci moment oddeľovacieho valčeka možno elektronicky nastaviť tak, aby sa dosiahlo čo najlepšie oddeľovanie dokumentov, dokonca aj chúlostivých, tenkých dokumentov. Tri nezávisle ovládané ultrazvukové snímače umožňujú presnú detekciu dvojitého podávania, čím sa minimalizuje riziko straty údajov, a inovačný systém opakovania po dvojitom podaní umožňuje automatické opätovné podávanie dokumentov bez nutnosti akéhokoľvek ľudského zásahu.

  Lepšia kontrola
  So skenerom DR-X10C sa dodáva výkonný softvér CapturePerfect. Medzi voliteľné príslušenstvo patria tlačiareň odtlačkov na vstupe, tlačiareň odtlačkov na výstupe, modul pre čiarové kódy, čítačka dierových kódov a voliteľný modul rozhrania Kofax.


  © 2010 Kontura Slovakia s.r.o.