Akcie

Žiadne akciové produkty

Výrobcovia

Reklama

Odber noviniek

Canon 15x50 IS WP

Canon 15x50 IS WP

Tento ďalekohľad s vysokým priblížením, navrhnutý pre profesionálov a nadšencov, ktorí nepoznajú kompromisy, poskytuje inovatívne technológie, ktoré zavádzajú nový štandard v oblasti výkonu

Viac detailov


971,10 € bez DPH
1 165,32 € s DPH


Vysoké priblíženie v hodnote až 15x
Vysoký priemer šošoviek objektívu 50 mm pre jasnosť zorného poľa
Široké zorné pole 67°
Tolerancia ďalekozrakosti 15 mm
Stabilizátor obrazu
Prvok UD na zníženie farebných odchyliek šošoviek
Vhodný pre použitie za každého počasia
 
 
Vysoko výkonný ďalekohľad so stabilizátorom obrazu a dizajnom do každého počasia
 
15x50IS AW predstavuje unikát medzi ďalekohľadmi s vysokým priblížením, pretože poskytuje úžasnú technológiu optickej stabilizácie obrazu spoločnosti Canon. Tento revolučný systém, ktorý sa efektívne osvedčil vo videokamerách a profesionálnych objektívoch, využíva novú technológiu Vari- Angle Prism, ktorá okamžite a neustále vykonáva úpravy pre zaistenie stabilného obrazu. S optickým stabilizátorom obrazu spoločnosti Canon si môžete vychutnávať rozlišovaciu schopnosť tohto ďalekohľadu aj bez použitia statívu. Môžete ho používať dokonca aj vo pohybujúcom sa vozidle. Jeho odolnosť voči traseniu nielen vylepšuje vašu schopnosť zobrazovaniu jemných detailov, ale aj znižuje námahu očí a pocit únavy.
Séria IS je vybavená konkávnymi šošovkami s jedinečným dvojpólovým vyrovnávačom poľa, ktorý výrazne znižuje zakrivenie poľa. Výsledkom toho je, že na okraji sa nevyskytuje žiadne skreslenie obrazu ani rozmazanie, čo sú typické javy vyskytujúce sa v ďalekohľadoch s vysokým priblížením. Výsledkom tohto pokročilého dizajnu je aj tolerancia ďalekozrakosti, ktorá umožňuje ľuďom, ktorí nosia okuliare, vidieť celé pole bez vignetácie.
Pozoruhodné optické inžinierstvo spoločnosti Canon taktiež poskytuje nezvyčajne široké viditeľné zorné pole. Toto je výnimočne dôležité v prípade ďalekohľadov s vysokým priblížením, keďže sa tým uľahčuje lokalizácia požadovaného objektu.


© 2010 Kontura Slovakia s.r.o.