Akcie

Žiadne akciové produkty

Výrobcovia

Reklama

Odber noviniek

Canon 18x50 IS WP

Canon 18x50 IS WP

Tento ďalekohľad s vysokým zväčšením, ktorý bol navrhnutý pre profesionálov a nekompromisných nadšencov, obsahuje inovatívne technológie, ktoré stanovú novú normu výkonu.

Viac detailov


1 094,10 € bez DPH
1 312,92 € s DPH


Vysoké 18 x zväčšenie
Šošovka objektívu s veľkým 50 mm priemerom pre jasné zorné pole
Širokouhlá oblasť pohľadu 67°
Dlhodobé uvoľnenie zraku z 15 mm
Stabilizátor obrazu
Prvok UD znižujúci farebné odchýlky objektívu
Vhodný pre používanie vo všetkých poveternostných podmienkach
 
 
Vysokovýkonný ďalekohľad so stabilizátorom obrazu a dizajnom do každého počasia
 
Model 18x50IS AW je jedinečný medzi ďalekohľadmi s vysokým zväčšením, pretože obsahuje významnú technológiu optického stabilizátora obrazu od spoločnosti Canon. Tento revolučný systém, ktorý sa osvedčil ako vysoko efektívny pri videorekordéroch a profesionálnych objektívoch spoločnosti Canon, používa originálne spektrum s premenlivým uhlom, ktoré vykonáva nastavenia okamžite a nepretržite, aby sa uchoval stabilný obraz. Pomocou optického stabilizátora obrazu od spoločnosti Canon si môžete vychutnať výsledný výkon tohto ďalekohľadu bez statívu. Môžete ho dokonca použiť z pohybujúcich sa vozidiel. Jeho výkon bez trasenia nielen zdokonaľuje vašu schopnosť zobraziť jemný detail, ale tiež znižuje záťaž na zrak a únavu.
Séria IS obsahuje šošovky okulárov s jedinečným dvojpólovým vyrovnávačom poľa, ktorý dramaticky znižuje zakrivenie poľa. Vďaka tomu sa nestretnete s rušením a rozmazaním obrazu na okraji bežných ďalekohľadov s vysokým zväčšením. Tento pokročilý dizajn má tiež za následok dlhodobé uvoľnenie zraku, čo umožňuje ľuďom s okuliarmi pozerať do celého poľa bez zníženia ostrosti obrazu.
Vynikajúce optické konštrukcie od spoločnosti Canon tiež poskytujú nezvyčajne široké jasné zorné pole. Toto je obzvlášť dôležité pri ďalekohľadoch s vysokým zväčšením, pretože zjednodušuje nájdenie požadovaného objektu.


© 2010 Kontura Slovakia s.r.o.